CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Legionowa i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 16:30 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza marka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Fabrykujemy kompetentne usługi agrarne a także dysponujemy obsługą gospodarstw agrarnych.Na wszystkie wytwarzane roboty oraz usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Czas realizacji ustalamy wedle wymogów klienta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem czy też załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy jak i słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie oparte na uprawianiu wielu gatunków zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Umożliwiamy wykwalifikowanych kierowców, spedytorów oraz wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to przetwarzanie usług w zakresie przewozu postaci albo rzeczy wehikułami, które są uwiecznione na terenie Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to poruszanie ludzi bądź rzeczy na terytorium innego kraju ewentualnie ściąganie zza granicy do Lokalny.
103513
Ogłoszeń
102
Miast
4539
Użytkowników
1049
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.