Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Meble na zamówienie

  Wyprzedaż mebli 2018r OGŁOSZENIE FIRMOWE

June 26, 2022 20:48 - Meble na zamówienie - Warszawa
999.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasz sklep uruchomiliśmy w 2007. Stopniowo poznawaliśmy rynek mebli i wyposażenia wnętrz. Przełomowy był rok 2010, gdy ruszył sklep Meblobranie.pl i już w pierwszym roku znalazliśmy się w pierwszej piątce start-upów 2010 na III Gali Polski Przedsiębiorczej. W roku 2011 studencki projekt zamienił się w spółkę prawa handlowego. Oferta Meblobranie.pl to kilka tysięcy produktów z podziałem na wiele intuicyjnych kategorii.
Obecnie większość produktów trafia do klienta w kilka dni od zamówienia, a ciągle pracujemy nad tym aby stale powiększać asortyment.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno produkty znanych marek, jak Miloo, Keter, Gardinetta jak również wybrane mniejszych polskich producentów oraz importerów. Stale poprawiamy sposoby weryfikacji dostawców zapewniając wysoką jakość oferowanych produktów i obsługę klienta.

Cieszymy się, że wg. zewnętrznych serwisów oceniających prawie wszyscy wg. Ceneo 97% klienci są zadowoleni z zakupów u Nas. Zaufanie które otrzymujemy od Państwa umożliwia nam na dynamiczny rozwój. Chcemy, aby klienci kupując w naszym sklepie meblowym https://www.meblobranie.pl mieli gwarancję bezpieczeństwa zarówno jakości towarów oraz płatności.

Sprawdź Naszą ofertę na:
https://www.meblobranie.pl/meble-ogrodowe
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.